«ВИХОВНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ІСТОРИЧНОЇ ПРАВДИ» – НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ВІД УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ

25-27 вересня керівники гуртків історико-краєзнавчого напряму Одеської, Миколаївської та Херсонської областей беруть участь у  навчальному семінарі з історії України «Історія України ХХ століття: виховний потенціал історичної правди».  Семінар відбувається в Українському дитячому центрі «Молода гвардія», організаторами його є Український інститут національної пам’яті спільно із Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.  

 

 

Протягом семінару організатори спільно з учасниками розкриють питання про роль історичної пам’яті у вихованні учнів, обговорюватимуть нові напрями краєзнавчо-пошукової роботи та виховний потенціал історичної правди про Українську революцію 1917–1921 років та Другу світову війну, ділитимуться досвідом того, як шукати історичну інформацію в архівах і розвінчувати історичні міфи, як оновлювати музеї військово-історичного профілю закладів освіти в контексті декомунізації суспільного життя.

 

На відкритті семінару виступили директор УДЦ туризму і краєзнавства учнівської молоді МОН України Сергій Неділько, заступник Голови Українського інституту національної пам’яті Володимир Теліщак, директор Благодійної установи «Центр національного відродження» Тарас Рондзістий, директор Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання Дмитро Макосій, заступник директора УДЦ  туризму і краєзнавства учнівської молоді МОН України Дмитро Омельченко.

 

Генеральний директор УДЦ «Молода гвардія» Едуард Лебединський презентував гостям сучасні форми і засоби виховної роботи, які впроваджуються у практику діяльності дитячого центру, а також запросив колег на екскурсію «Молодою гвардією».

 

«Пропоную Вам самим переконатися, у тому, що, хоч споруди дитячого центру «Молода гвардія» мають видимий відбиток минулого, та за своїм наповненням ми є сьогодні сучасним українським рекреаційним центром, який здатний успішно реалізовувати освітньо-виховні  програми національно-патріотичного, морально-духовного, фізичного та  громадянського виховання», - запевнив Е.Лебединський.

 

 

У перший день семінару учасники також відвідали виставку «100 років боротьби. Українська революція», підготовлену фахівцями Українського інститут національної пам’яті. Згодом керівникам історичних та краєзнавчих гуртків і шкільних музеїв будуть представлені інші проекти Інституту, зокрема інтерактивна карта «Місця пам’яті Української революції», настільна гра «Українська революція 1917–1921 років», набір електронних листівок «Україна в роки другої світової війни 1939–1945 років», відеолекції.

 

  • n1
  • n2
  • n3
  • n4
  • n5

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки