ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ УЧНІВСЬКИХ ТРУДОВИХ ОБ’ЄДНАНЬ: БУТИ АГРАРІЄМ – ПРЕСТИЖНО І ПЕРСПЕКТИВНО!

3 жовтня розпочав свою роботу традиційний Всеукраїнський форум учнівських трудових об’єднань, на який до "Молодої гвардії" з'їхалися понад вісімдесят учасників з різних куточків України.  

 

 

До учасників форуму звернулись директор УДЦ "Молода гвардія" Е.Лебединський, директор Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання Дмитро Макосій, завідуючий відділом аграрних досліджень Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України) Микола Пінчук.

 

"Нинішня реформа в освіті робить особливий акцент на розвитку учнівських компетенцій, – сказав Микола Олександрович, – тож наш форум організований так, щоб його учасники мали можливість здобувати компетенції у аграрному напрямку, відвідуючи виробництво, сучасні лабораторії, дізнатися про рівень заробітних плат сільськогосподарських працівників та сучасні вимоги до їхньої кваліфікації... Коли прийде час обирати професію, ви, сподіваюся, згадаєте набутий тут досвід, і він допоможе вам у прийнятті правильного рішення".

 

Окрасою церемонії відкриття форуму став виступ вихованців Овідіопольського районного будинку дитячої та юнацької творчості, які емоційно розповіли про красу і багатство сільськогосподарської Одещини, а також презентували присутнім виставку «Щедрість рідної землі»:

 

ТУТ ВИТВОРИ МИСТЕЦТВА, 
СОЛОМ'ЯНЕ ЧУДО, 
ПРИХОДЬТЕ, УЧІТЬСЯ – 
І У ВАС ТАКЕ БУДЕ!

 

"Щедрість рідної землі" – пахуча і розкішна презентація результатів дослідницької роботи у вигляді виробів з природного матеріалу, зразків продукції, проектів, щоденників, фотоальбомів – не залишила байдужим жодного із відвідувачів, викликаючи посмішки, слова захоплення і поваги.

 


Нагадаємо, Всеукраїнський форум учнівських трудових об’єднань проводиться щорічно, організаторами його є Міністерство освіти і науки України; Міністерство соціальної політики України;  Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та державне підприємство «Український дитячий центр «Молода гвардія». Основними завданнями Форуму є формування активної життєвої позиції дітей та молоді шляхом залучення їх до вирішення проблем аграрного виробництва, відродження кращих традицій дослідництва та натуралістичної роботи сільськогосподарського напряму.

 

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки