УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

ЗАТИШНА ГАРМОНІЯ ТВОРЧИХ ДИВО-МАЙСТЕРЕНЬ

Щодня з 15.00 до 18.00 у розкладі дітей, що відпочивають в Українському дитячому центрі "Молода гвардія", – заняття у творчих майстернях – осередках індивідуальної творчості, естетичності і таланту. 

 

 

 

Протягом березневої зміни 2019 р. у центрі творчості діють майстерні "Диво-бісер" (керівник Ю.Юзик) та "Етнолялька" (керівник Т.Волошановська), творча студія "Стилістика" (керівник О.Грипачевська) та театральна студія "Амплуа" (керівник О.Довгій).

 

Хлопці й дівчата, малюки і підлітки із задоволенням обирають справу, на яку у домашньому буденному шкільному ритмі не завжди вистачає часу... І розквітають нові бісерні квітучі сади, дбайливо творяться безцінні ляльки-обереги, народжуються хитросплетені сучасні зачіски, здійснюється перевтілення у десятки розмаїтих акторських образів!

 

«На заняттях зі створення етноляльок, – розповідає керівник майстерні Тетяна Андріївна Волошановська, – панує приємна робоча тиша і затишний творчий спокій. Діти поринають у творення оберегу, з одного боку, вкладаючи у нього свої найтепліші емоції,а з іншого – черпають у давньому мистецтві предків мудрість, силу і неосяжну енергетику нашого народу». 

 

Важливо додати, що кожна творча студія і майстерня в дитячому центрі має свою власну світлу, простору кольорову оселю. Це стало можливим після завершення у 2018 р. капітального ремонту частини приміщень Будинку дитячої творчості (спорудженого ще у 1964 р.). Сьогодні красиві оновлені приміщення уже не несуть на собі тягар минулого, а, навпаки, жваво і енергійно надихають сучасних дітей на яскраву творчу діяльність.

 

«Дуже  люблю відвідувати гуртки, – ділиться враженнями 12-річний Денис Остапчук з Тернопільщини, який відпочиває у таборі «Сонячний» – це як переліт в якусь нову країну, де ти сам робиш красу!».

 

 

  • n01
  • n02
  • n03
  • n04
  • n05
  • n06
  • n07
  • n08

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки