УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

Вітаємо найсумліннішого читача дитячого центру!

Здогадуєтесь, хто є найсумліннішим читачем дитячого центру? Хто точно не пропускає жодного номера газети чи журналу і обов’язково уважно прочитує усю новеньку літературу ? – Це наш бібліотекар, Людмила Володимирівна Навроцька, людина, яка у «Молодій гвардії» дарує дітям знайомство з книгами ось уже протягом 44-х років (з 25 лютого 1975 р. – порахуйте, щоб пересвідчитися )!!! 

 

 


Журналісти прес-центру завітали до бібліотеки напередодні сонячного березневого дня, в який Людмила Володимирівна святкуватиме ювілей, і запитали:

 

– А за що ви любите «Молоду гвардію», бо ви ж її любите?
– Люблю без міри так, що цього не передати жодними словами! Адже це – завжди молодість, коли спілкуєшся з дітьми, забуваєш про роки, почуваєш себе юною, як і ви!
– Але, напевно, сучасні діти вас засмучують, бо ж ми мало читаємо? Яку літературу полюбляють сучасні читачі?
– Знаєте, серед усіх поколінь є ті, хто читає багато, і ті, хто читають рідко і з примусу. Я дуже радію за тих дітей, у кого серед різноманіття справ знаходиться час на книгу. А такі діти, на щастя, завжди були і є. Популярними жанрами завжди були фантастика, сьогодні до неї додаються ще містика і жахи. Та діти заглядають до нас і за довідковою літературою, енциклопедіями, книгами з історії Одеси чи минулого дитячого центру. Приходьте до бібліотеки частіше – підшукаємо щось таке, що зацікавить кожного з вас!

 

З ювілеєм Вас, шановна Людмило Володимирівно, бажаємо ще мільйонів сонячних приємних ранків, коли радують близькі і цінують колеги, коли посміхаються розумні дитячі очі, а довкола панує мир, затишок і гармонія!

 

У бібліотеку зазирали Ангеліна Островська, Ангеліна Майфельд, Максим Путін, Микола Шевченко, Світлана Синявська, Анастасія Шевлюк.

На світлині – квіти й вітання з ювілеєм від нинішніх і колишніх колег.

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки