УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

АКТИВНА СТАДІЯ ВІДБОРУ ТА ПІДГОТОВКИ НОВИХ ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ

Виїзний навчально-практичний семінар «Особливості роботи в Українському дитячому центрі  «Молода гвардія»  провели 14 березня в м.Умань  заступник генерального директора В.Бездень, методисти та педагоги-організатори дитячого центру. Семінар розпочав активну стадію відбору студентів та підготовки педагогів-організаторів до роботи у літньому оздоровчому сезоні 2019 р. 

  


Уманський державний педагогічний університет ім.Павла Тичини – надійний партнер дитячого центру «Молода гвардія» у справі забезпечення наших таборів педагогічним персоналом. На семінар, який став початком дистанційного навчання майбутніх педагогів-організаторів, зібралися студенти, які уже мали певний рівень мотивації, адже попередньо ознайомилися із особливостями діяльності найбільшого в Україні дитячого рекреаційного закладу. Завданням семінару було посилити рівень такої мотивації і ознайомити із практичними складовими першого, організаційного періоду таборової зміни. Про деталі робочо-творчої зустрічі розповів методист науково-методичного відділу Андрій Юрченко.

 

«Після презентації концепції діяльності УДЦ «Молода гвардія» ми з колегами провели ряд ігор на знайомство, згуртування колективу, вибори лідера, змоделювали «ідеальний день» педагога-організатора та деякі командні шляхи вирішення складних психолого-педагогічних ситуацій. Ці та інші види інтерактивної діяльності, як показує досвід, не тільки навчають, а й дають можливість студентам доторкнутися до реалій майбутньої роботи в дитячому центрі, «приміряти» її на себе, зіставити свої бачення, бажання і здібності із вимогами, які ставимо перед нашими педагогами», –  зазначив методист.

 

 

У найближчих планах співробітників виховної служби ДП УДЦ «Молода гвардія» – робочі поїздки у заклади педагогічної освіти Вінниччини та Тернопільщини.

 

 

 

  • u01
  • u02
  • u03
  • u04
  • u05
  • u06
  • u07
  • u08
  • u09

_______________________________________________________________________________________________


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки