УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Знати, шанувати, пишатися: діти побували на фрегаті «Гетьман Сагайдачний»

18 серпня група відпочивальників УДЦ "Молода гвардія" побувала на фрегаті "Гетьман Сагайдачний" – флагмані українського флоту.

Діти дізналися, що девіз корабля – "Готові негайно" – означає, що кожен член екіпажу має на 100% викладатися, щоб у разі бойової тривоги, вже за мить бути готовим вийти в море і дати відсіч ворогові.

 

 

 

На екскурсантів справив враження головний артилерійський калібр – автоматична установка АУАК-100, яка може знищувати надводні цілі та берегові укріплення противника або повітряні цілі на висоті до 15 км. От що дає можливість усвідомити масштаб корабля!

 

Як ти вважаєш, якими якостями повинен володіти військовий моряк і чи міг би ти ним стати в майбутньому? – питаємо в одного із захоплених екскурсантів.

 

Думаю, що військовий має бути дуже добре підготовленим фізично і морально до того, щоб протистояти ворогу. Напевно,  це дуже не просто: перебувати в морі, на кораблі, треба для цього мати велику витримку, силу духу і волі... Чи є в мене така? Буду розвивати! – ділиться роздумами 16-річний Валентин Басюк із Хмельниччини, який відпочиває у 1-ій команді  табору  «Прибережний».

 

 

  • a1
  • a2
  • a3
  • a4
  • a4a
  • a5
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки