УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ "ОЛІМПІЙСЬКОЇ ЗМІНИ"

22 серпня в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" відбулось нагородження переможців спортивної Спартакіади.

 

 

 

Основними учасниками спартакіади стали 174 спортсмени-представники кращих дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, переможці обласних змагань з олімпійських видів спорту, фіналісти всеукраїнських змагань з олімпійських видів спорту віком від 13 до 16 років, а також переможці та призери всеукраїнських спортивних фестивалів, які приїхали до "Молодої гвардії" за програмою Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих змагань серед дітей та юнацтва "ОЛІМПІЙСЬКА ЗМІНА".

 

Влітку 2019 "Олімпійська зміна" збирає юних спортсменів у "Молодій гвардії" вже 7-мий раз. Вперше фізкультурно-оздоровчі змагання в Одесі відбулись у 2013 р. завдяки спільним зусиллям Міністерства молоді та спорту України та Національного олімпійського комітету України.

 

"Олімпійської зміна" – це чудова нагода для спортсменів відпочити на березі серпневого Чорного моря, здружитися з ровесниками з різних міст та сіл України, взяти участь у розмаїтті творчих та інтелектуальних конкурсів розважальних програм, з'їздити на цікаві екскурсії та неймовірні морські прогулянки.

 

Та, звичайно, фізкультурно-оздоровчі змагання – це гарна можливість для юних спортсменів, що представляють різні види спорту, випробувати свої сили у командних та індивідуальних поєдинках літньої Спартакіади. Так, діти із величезним задоволенням утворювали команди з футболу, юніорболу, туризму та геокешингу, віддавалися наповну, борючись за перемогу у змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок, легкоатлетичного триборства.

 

День підведення підсумків не засмутив, здається, нікого, адже за свої досягнення спортсмени отримали не тільки кубки, медалі і грамоти, а й приємні подарунки від компанії Intersport, про які дбайливо потурбувалися Національний Олімпійський комітет України (президент – Сергій Бубка), Асоціація олімпійців України (президент Ради – Ніна Уманець) та Міністерство молоді та спорту України.

 

Перед церемонією вручення нагород, генеральний директор УДЦ "Молода гвардія" Едуард Лебединський подякував спортсменам за те, що надихали спортивним завзяттям інших відпочивальників дитячого центру – адже у спартакіаді, поруч з учасниками "Олімпійської зміни", взяли участь команди, утворені з дітей, які відпочивають у "Сонячному", "Зоряному" та "Прибережному" таборах протягом VIII тематичної зміни "Незламні. Вільні. Незалежні" (всього на зміні – понад 1000 дітей).

 

– Разом із вами висловлюю подяку президенту Національного олімпійського комітету Сергію Бубці та Міністру молоді та спорту Ігорю Жданову за те, що "Олімпійська зміна" відбувається і збирає у нас, в дитячому центрі "Молода гвардія" сильних, витривалих, мужніх юних спортсменів – тих, хто вміє досягати поставлених цілей, тих, хто в майбутньому прославлятиме Україну на найбільших спортивних майданчиках світу – наголосив Е.Б.Лебединський.

 

 

  • nn01
  • nn02
  • nn03
  • nn04
  • nn06
  • nn07
  • nn08
  • nn09
  • nn10
  • nn11
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки