УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ТРИВАЄ ПЕРША ТЕМАТИЧНА ЗМІНА У 2020 РОЦІ

З 20 лютого в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» триває перша тематична зміна у 2020 році. До таборів «Сонячний» та «Зоряний» приїхали близько 700 дітей майже зі всіх областей України.

 

 

Як визначає «Положення про направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів» Міністерства соціальної політики України, путівки за рахунок держави були придбані для дітей віком від  7 до  17 років у розрізі адміністративно-територіальних одиниць пропорційно відношенню чисельності на місцях дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Так, наприклад, із Дніпропетровської області на відпочинок до Одеси приїхала 61 дитина, із Львівської – 52, Харківської – 45, з Черкаської області в «Молодій гвардії» нині  22, а з Вінницької – 31 відпочивальник. Традиційно щозміни в таборах дитячого центру відпочивають і діти, що проживають на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей (відповідно – 30 та 10  дітей).

 

Діти, які вперше приїхали до дитячого центру, приємно вражені  особливостями місця, в яке потрапили. Ось що розповів Віктор Соколов з Черкащини:

 

Будучи в дорозі, я роздумував: як виглядає місце, в яке я їду. В моїх мріях це був не звичайний табір, а цілий мегаполіс (недаремно я так вважав, адже, зараз я відпочиваю саме в "Зоряному мегаполісі"). Я був один з найперших в нашому загоні, тому бачив кожне щасливе личко, яке було зачудоване видом з вікна. Я перший раз в "Молодій гвардії", тому все нове для мене. Це лиш початок, а моїй радості немає меж!

 

Після знайомства з територією центру, морським узбережжям,  педагогами-організаторами та один з одним, відпочивальники поринули у різноманіття справ тематичної зміни «Ми – різні, ми – рівні»: взяли участь в церемонії відкриття зміни,  переглянули святковий концерт педагогів-організаторів, провели ділові ігри на виявлення лідерів, створили макети та презентували інформаційні стенди своїх громад… А в неділю, 23 лютого, понад 200  відпочивальників молодшого та середнього шкільного віку уже встигли з’їздити на виставу «Повітряна фантазія» до Одеського державного цирку. Попереду дітей чекатимуть поїздки в Одеський театр опери та балету, у кінотеатр мережі «Планета кіно» з кінозалами з технологією Cinetech+, а також пізнавальні прогулянки центром Одеси.

 

Кожен день тематичної зміни пропонуватиме дітям можливість взяти участь у десятках цікавих справ, таких як спортивна естафета «Козацькі забави» (25.02), ерудит-шоу «Я знаю про Україну все» (26.02), конкурсна програма «Еволюція професій» (29.02), святкове дійство «Зустрічайте, Масляна!» (29.02) та багатьох інших. Жоден із відпочивальників не має пошкодувати про те, що приїхав до «Молодої гвардії» у першу тематичну зміну 2020 року, яка триватиме до 11 березня.

 

 

  • 003
  • 005
  • 006
  • 008
  • 009
  • 011
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки