УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ПІДЛІТКАМ – ПРО ЇХНІ ПРАВА, ОБОВ'ЯЗКИ ТА ПРАВОВУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

24 лютого інспектор Управління патрульної поліції старший лейтенант Вікторія Байдан провела в дитячому центрі «Молода гвардія» зустріч зі старшокласниками у рамках першого розділу тематичної зміни "Ми – різні, ми – рівні" "ПРАВОВА ДЕРЖАВА".

 

 

Хлопці й дівчата з інтересом брали участь в обговоренні питань, які стосуються відносин підлітків із законом, отримували фахові відповіді і роз'яснення. На жаль, здійснення підлітками правопорушень і злочинів – досить поширене явище, тож дуже важливо для старшокласників уміти вести довірливий діалог з представником поліції.

 

Я дізналася багато цікавого про закони України, які стосуються підлітків, зокрема про існування адміністративної (з 14 років) і кримінальної (з 16 років) відповідальності за здійснення правопорушень", – розповіла 16-річна відпочивальниця 3-ї громади "Зоряного" мегаполісу.

 

Вікторія Байдан відповіла і на запитання аудиторії про те, що вплинуло на її вибір служити в поліції.

 

До служби в поліції мене підштовхнули події 2013-1014 року на Майдані. Я відчула, що хочу і можу змінити світ на краще – і от я уже 5 років служу в Патрульній поліції, – зізналася старший лейтенант.

 

Тетяна Пономаренко – відпочивальниця 6-го "Сонячного" містечка вдячна за те, що вони з друзями  "зустрілися з такою хорошою людиною, яка змогла відповісти на запитання, які цікавлять кожну дитину і підлітка".

 

Після цікавого діалогу про права, обов’язки та відповідальність підлітків перед законом, Таня захотіла дати свою пораду і дорослим щодо їхньої поведінки та її впливу на виховання нового покоління:

 

Не треба порушувати закон, – вважає дівчинка, – бо це може бути дуже поганим прикладом для ваших дітей.

 

 

  • 041
  • 042
  • 043
  • 044
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки