УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ПРАВИЛЬНО ОБЕРИ МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ!

"ПРОФЕСІЙНЕ РІЗНОМАНІТТЯ" – таку назву має другий розділ тематичної зміни "Ми – різні, ми – рівні". 26 лютого у рамках програми зміни фахівці Одеського міського центру зайнятості влаштували для відпочивальників два заходи профорієнтаційної спрямованості.

 

 

Спершу група старшокласників з різних областей України зустрілася за "круглим столом" із представниками різних компаній, які фахівець служби зайнятості Діана Констатиненко презентувала як "потужні ринкоутворюючі підприємства".

 

Це були і добре знані усіма відпочивальниками "Укрзалізниця" (регіональна філія "Одеська залізниця"), Головне управління національної поліції в Одеській області, і абсолютно нові для дітей-учасників зустрічі КП "Морська пошуково-рятувальна служба", ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса", а також ТОВ "Біір Україна" – крупна інжинірингова компанія.

 

Знаєте, раніше я ще не дуже задумувалась, який важливий може бути вибір професії для подальшого життя, – зізналася 14-річна відпочивальниця 14-го "Сонячного" містечка, – але сьогодні я переконалась, що, перед тим, як обрати свій шлях, треба максимально познайомитися з вибором професій на ринку, бо якщо правильно вибрати роботу, то вона може здаватися відпочинком.

 

На зустрічі діти задавали представникам роботодавців чимало запитань. Про те, яку заробітну плату отримують інженери у міжнародній компанії і про те, які іспити потрібно здавати, щоб вступити на ту чи іншу спеціальність... Відчувалося, що вибір професії – це те, що справді хвилює багатьох хлопців і дівчат, тож цей "круглий стіл" був дуже для них корисним.

 

У свою чергу, представники роботодавців, запевняли, що у їхніх компаніях дуже чекають на молодих, освічених спеціалістів, які мають позитивно вплинути на майбутній розвиток і справді "змінити світ на краще". Компанії сьогодні пропонують і гідний рівень заробітної плати, і належний пакет соціальних гарантій.

 

Хай ваше життя буде наповнене подорожами! – побажала підліткам представник ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса", а «для цього нам треба правильно обрати майбутню професії», – додали учасники зустрічі.

 

Профорієнтаційні заходи продовжились у залі кіноконцертного комплексу. Сюди усі відпочивальники "Молодої гвардії" прийшли, щоб переглянути конкурсну програму "Еволюція професій" за участю команд таборів "Сонячний" та "Зоряний". Команди демонстрували зі сцени своє бачення сучасного та майбутнього дуже відомих професій. Весело та енергійно промайнули усі три тури конкурсної програми, а на завершення найбільш талановиті учасники команд отримали подарунки від представників одеських підприємств – гостей Українського дитячого центру "Молода гвардія". 

  

 

  • 051
  • 052
  • 053
  • 054
  • 055
  • 056
  • 057
  • 058
 

_______________________________________________________________________________________________


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки