УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

НАЙКРАЩЕ В «МОЛОДІЙ ГВАРДІЇ» – ЦЕ ДІТИ, – МАРИНА ЛАЗЕБНА

18 вересня відпочивальники «Молодої гвардії» звернули увагу на те, що на території центру присутня велика група дорослих – до дитячого центру приїжджала Міністр соціальної політики Марина Лазебна. Марина Володимирівна у супроводі генерального директора ДП УДЦ "Молода гвардія" Едуарда Лебединського оглядала споруди, оснащення таборів, знайомилася з діяльністю науково-методичного відділу, творчих майстерень, школи, їдальні, медичної частини, цікавилася тим, які умови створені у центрі для якісного дитячого відпочинку. 

 

 

– Що Вам найбільше сподобалося в «Молодій гвардії»? – поцікавилися у Міністра діти-лідери загонів, учасники зустрічі у форматі прес-конференції.

 

– Найкращі тут, в дитячому центрі, це ви – діти, – відповіла М.Лазебна і пояснила, що для неї було дуже важливим почути щирі відгуки хлопців і дівчат про те, як їм відпочивається, як годують, чим розважають, чому навчають, і вона дуже вдячна тим дітям, які висловили свої враження.

 

Лідери загонів усіх трьох таборів наввипередки розповідали про те, чим їм найбільше запам’ятається «Молода гвардія». Хтось казав, що найкраще тут «котлетка», хтось вихваляв вожатих, хтось – море, хтось – свою улюблену творчу майстерню…

 

– А які, на вашу думку, найголовніші риси потрібні для Міністра соціальної політики? – запитали юні журналісти.


– Упевнена, що це – доброта, – зізналася Марина Володимирівна. – Тільки добра людина може займатися тим, щоб допомагати людям, а це – основне завдання нашого Міністерства.

 

На завершення зустрічей з дітьми яскраві «молодогвардійці» подарували гостям дитячого центру енергійний танцювальний флеш-моб «Найкраща молодь світу». Було відчутно, що атмосфера у дивовижній країні дитинства – «Молодій гвардії» панує неперевершена!

 

... А дорослі продовжили свої серйозні розмови про особливості функціонування державного підприємства "УДЦ "Молода гвардія", обговорювали проблемні питання, розмірковували про можливості розвитку, розбудови і вдосконалення подальшої діяльності.

 

– Адже головне, щоб "Молода гвардія" була! – констатувала міністр.

 

З цим твердженням абсолютно погоджуються і десятки тисяч відпочивальників, що люблять "Молоду гвардію", і сотні працівників, які відчувають власну відповідальність за змістовний, якісний і корисний дитячий відпочинок.

 

 

  • m1
  • m2
  • m3
  • m4
  • m5
  • m6
  • m7
  • m8
  • m9


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки