УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ДИТЯЧА ГАЗЕТА «СВІТ ДИТИНСТВА»: ЯК ІСПАНСЬКА МОВА ДОПОМОГАЄ ЗНАЙТИ ДРУЗІВ, ЯК ЗАРЯДКА-ЙОГА ДАРУЄ ЕЙФОРІЮ ТА ІНШІ ПОДІЇ 9-Ї ТЕМАТИЧНОЇ ЗМІНИ

Найпопулярнішими видами медіа серед школярів-відпочивальників УДЦ «Молода гвардія» в останні роки є, звичайно, соціальні мережі Instagram, Facebook, а також додатки-месенджериViber, Telegram. Світлин, на яких зафіксована чи не кожна мить перебування дитини в таборі, здається, у мережі Internetщодня розміщується безліч! У той же час, у  центрі не зраджують понад десятилітній традиції випуску власного друкованого видання – дитячої газети «Світ дитинства». Цю газету отримує в кінці зміни кожен з «молодогвардійських» відпочивальників, а особлива вона тим, що її матеріали не тільки розповідають про дітей, а й створені самими дітьми, відображають їхній погляд «зсередини» на найважливіші та найцікавіші події тематичної зміни. 

 

 

Так, у новому (142-му за весь період виходу та 3-му у 2020-му році) числі дитячої газети від 21.09.2020 р. розміщені матеріали про візит до «Молодої гвардії» міністра соціальної політики Марини Лазебної (18.09.2020), про діяльність творчих майстерень і клубів, в тому числі, тих, які координували вчителі школи. З захопленням описують юні журналісти свої враження від екстремального спортивного чемпіонату з кросфіту (12.09.20), про ліричний вечір просто неба «Ми з тобою – як море і небо» (13.09.20).

 

Особливою емоційністю відзначаються замітки про вечір печеної картоплі, на якому «усі розказують особливі історії, діляться секретами і навіть страхами», чи розповіді про світ власних захоплень, як от «діджитал-арт» чи іспанська мова… Простенькі історії, складені юними кореспондентами і надруковані в газеті, формуютьсторінки багатолітнього літопису «Молодої гвардії». На цьому наголошує керівник дитячого прес-центру Тамара Капиця:

 

  • Надзвичайно важливо – я переконана – не просто провести цікаву справу, а й зафіксувати свої враження, відгуки учасників та глядачів про неї. Маленькі деталі, помічені юними журналістами, навіть через багато років, викликатимуть яскраві і чіткі спогади про дні, проведені в таборі біля моря, і таким чином, саме вони будуть писемним джерелом інформації про той чи інший період історії нашого центру, – прогнозує Т.Капиця.

 

Коли педагоги-організатори в останній день зміни вручають кожному, хто від’їжджає додому, свіже число газети, вони радять прочитати її «від а до я», показати рідним чи друзям і, можливо навіть, зберегти у сімейному архіві, щоб одного дня ще раз переглянути її уже зі своїми дітьми, що збиратимуться на відпочинок до нової і красивої «Молодої гвардії» майбутнього.


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки