УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

У ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

21 вересня 2021 року – ювілейний День МИРУ, який відзначає світова спільнота. У 1981 році Генеральна асамблея ООНоголосила про заснування Міжнародного року миру та Міжнародного дня миру.У вересні 2001 року, 20 років тому, Генеральна Асамблея ООН остаточно утвердила дату святкування Міжнародного дня миру – 21 вересня. У Резолюції було запропоновано відзначати цей урочистий день припиненням вогню, військових дій та будь-якого насильства.  

  

 

Для українців ДЕНЬ МИРУ набув особливого значення у 2014 р., відколи східні області держави відчувають, що таке війна. Підростають і народжуються діти, для яких спокій і мирне небо над головою – величезна мрія. Тож в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» ми відзначили цей день кількома заходами.

 

Символічний футбольний матч зіграли напередодні хлопці-відпочивальники таборів «Зоряний» та «Сонячний». Кожен гравець команди, а також рефері представляли одну з областей України. На формі гравців – емблеми 25 футбольних клубів і, звичайно, надпис "Молода гвардія" – місце, яке усіх об'єднало.Дружній футбольний матч завершився красивим ритуалом – гравці випустили у небо білих голубів на знак віри у щасливе майбутнє нашої держави без війни і розбрату, майбутнє, в якому дружать, спілкуються, грають у футбол діти з усіх куточків України! Майбутнє, у якому панує МИР.

 

21 вереснявідбулись виховні години «Найбажаніше слово «МИР», флеш-моб «Малюємо світле майбутнє», конкурс малюнків «МИ ЗА ВОЛЮ, МИ ЗА МИР!» та дитячий марш миру.

 

На конкурс малюнків була представлена 41 робота. Діти з різних регіонів України, різного віку, з різними вподобаннями мали спільну мету – зобразити своє ставлення до проблеми миру на всій землі, до проблеми миру в Україні.

 

– Роботи різнопланові, цікаві, змістовні, а головне – вони щирі! Вони про те, що немає нічого більш бажанішого, ніж мирне небо, під яким вони хочуть дорослішати! – розповіла методист наукового-методичного відділу Юлія Філатова.

 

Усі роботи оцінювала конкурсна комісія, вже наступного дня вона оголосить результати і нагородить переможців та учасників конкурсу.

 

Дитячий марш миру – хвилюючий, трепетний, сповнений глибокого символізму у музичному, світловому оформленні, хореографічних композиціях, літературно-театральних елементах – завершив цей насичений день. Він обов’язковозапам’ятається дітям як особливий день у календарі.

 

 

  • 23n1
  • 23n2
  • 23n3
  • 23n4
  • 23n5
  • 23n6
  • 23n7

 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки