УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ГЕОКЕШИНГ, ПЛЕТІННЯ КОСИЧОК І ДЕРЕВЦЕ З БІСЕРУ – ЦІКАВІ І КОРИСНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ

Як показують наші опитування, у звичайному – не таборовому – житті не так вже й багато школярів відвідують гуртки, творчі майстерні чи спортивні секції. Хлопці й дівчата, особливо середнього та старшого шкільного віку, розповідають, що на такі заняття їм, на жаль, не вистачає часу після школи і виконання усіх домашніх завдань. Тож перебуваючи на тематичній зміні у "Молодій гвардії", і маленькі, і вже майже дорослі наші відпочивальники з радістю починають займатися цікавими справами з ряду тих, до яких проявили інтерес.  

  

 

Одне за таких занять – геокешинг. За словами керівника гуртка Ігоря Семенюти, це «певний вид дозвілля зі спортивним азартом». Суть його заключається в пошуку схованок (тайників) чи об`єктів на певній території за допомогою GPS-трекера. Спочатку діти вивчають правила геокешингу, навчаються працювати за технологією GPS, а під кінець зміни вони візьмуть участь у змаганні. Якщо проявиш наполегливість, а поруч буде надійне плече товариша по команді – тоді бажаний результат тобі гарантовано!

 

– Прояви себе з найкращої сторони та стань першим серед команд, які живуть в стилі «геокешинг», – мотивує учасників І.В. Семенюта.

 

А на інших локаціях – кипить творча діяльність. Ось дівчатка-стилістки опановують плетіння складних косичок з 4, 5 та 6 прядок... А тут у впорядковані лінії ретельно вишиковуються бісеринки: це триває підготовка окремих елементів колективної роботи – дерева горобини, яке має наприкінці зміни стати результатом старання юних майстрів та майстринь.

 

– На заняттях нашого гуртка панує завжди тиха, спокійна атмосфера, – розповідає керівниця "Бісерної фантазії" Юлія Юзик, – і ця творча тиша насправді є особливо цінним періодом у бурхливому таборовому гаморі. Це тиша, яка дає можливість відпочити від суєти, розслабляє розум, і водночас розвиває посидючість, акуратність, терпіння.

 

Нагадаємо, що заняття у гуртках, секціях, майстернях входять до щоденної програми перебування відпочивальників у ДП «УДЦ «Молода гвардія». Вони є важливою складовою інтелектуального, емоційного, етичного розвитку, задоволення інтересів та потреб дітей і підлітків, які перебувають на відпочинку.

 

  • 091
  • 092
  • 093
  • 094
  • 097
  • 098

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки