УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Отримуйте радість від шкільного життя

Відправляючи дітей на відпочинок протягом навчального року, батьки часто хвилюються за те, чи зможуть учні навчатися за шкільною програмою. Вчителі школи ДП «УДЦ «Молода гвардія» беруть на себе відповідальність за те, щоб перебування в таборі не тільки не стало на заваді шкільним досягненням, я й додало інтересу, мотивації до самого процесу навчання.  

  

 

Деякі батьки кажуть дітям: «Ти – світло мого життя». Але чи знаєте ви, що якби ви були світлом, то облетіли б навколо всієї земної кулі 7,5 разів за секунду! Якби ви стали звуком, то змогли б облетіти навколо Землі за 4 години! Якби ми жили на Юпітері, наша доба складалася б усього з 9 годин. Добре, що на Землі доба триває 24 години, адже нам потрібно стільки всього встигнути протягом дня! – так починається історія цікавої «Подорожі країною цікавих наук», у якій взяли участь відпочивальники табору «Зоряний» 19 листопада.

 

Крім відвідування стандартних уроків у школі дитячого центру «Молода гвардія», школярі встигли поринути у загадковий та яскравий світ математики, мистецтва, фізики, літератури, географії, англійської мови тощо.Протягом гри учні дізнавалися захопливі факти, цікаві історії, а також активно змагалися за перемогу. Відзначимо та привітаємо 2, 6, 9 загони з зайнятим першим місцем, 1,14 загони посіли друге місце, а 12, 13, 5 загони зайняли третє місце!

 

Ми переконані, що навчання полягає не тільки в досягненні найкращих результатів, а й у радості від нових вражень у шкільному житті!

 

  • 101a
  • 103
  • 104
  • 106
  • 108
  • 110

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки