УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

На вшанування пам'яті жертв Голодомору

27 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, відпочивальники дитячого центру «Молода гвардія» відвідали виставу «Каміння під косою», а також запалили  «свічку пам’яті», приєднавшись до загальноукраїнської акції до 100-річчя від початку масового штучного голоду 1921-1923р.р.  

  

 

Вистава "Каміння під косою" – наша данина, наша пам'ять, наша відповідальність за те, щоб нове покоління українців знало і усвідомлювало гірку і болючу правду про Голодомор.

 

– Більшість сучасних дітей, на щастя, не відчули на собі, що означає голодувати. Голод для сучасників – то хіба що порожній холодильник, неприємне відчуття в животі, шалений апетит... Але, щоб бути громадянином своєї держави, людина не повинна забувати найбільші трагедії свого народу. Тому до програми тематичної зміни ми обовязково включаємо і такі заходи, як «Каміння під косою». Не розважальні, а глибокі, не веселі, а наповнені болем, не яскраві і сяючі, а забарвлені тихими приглушеними тонами смутку і співчуття, – розповідає заступник директора табору «Зоряний» з виховної роботи Олеся Бондар.

 

У підготовці заходу беруть участь і самі відпочивальники. Вони виконують хореографічні і вокальні номери, їх залучають до створення художніх образів, до підготовки атрибутів, реквізиту – так, щоб сповна захопити ідеєю вистави якомога більшу кількість дітей. Але і кожен глядач в залі неминуче відчує те емоційне навантаження, яке несе у собі вистава. Йому допоможуть дбайливо продумана музика, ефектна гра світла і тіней, трепетні пісні і монологи, які торкаються струн душі.

 

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи.

 

  • 232
  • 233
  • 234
  • 235
  • 237
  • 239
  • 241

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки