УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Школярі-відпочивальники опановують глибину поняття «дякую»

26 листопада у багатьох країнах світу (а наймасовіше – у США та Канаді) відзначали День подяки. Це давнє свято було встановлене на знак подяки Богові за щедрість, його коріння сягає аж 1620 року! У наші дні головна традиція святкування Дня подяки у різних країнах – це провести день у колі родини і близьких друзів, бути з тими, кому ви вдячні за кожну хвилину спілкування.  

  

 

На уроках англійської мови в школі дитячого центру учні знайомилися з історією, змістом, традиціями, які несе у собі День подяки ("Thanksgiving Day").  Вони дізналися, хто такі Pilgrims, що означає слово Cirnucopia? Чи смачна Turkey?.. Учителі Наталія Мирославівна Ситар та Інна Миколаївна Костюк підготували  інформативні презентації, а також запропонувала виконати цікаві завдання на закріплення того, як, за традицією,  варто дякувати рідним, близьким та друзям, щоб ті були приємно вражені.  Учні з інтересом створювали власні міні-проекти та брали участь у дискусії.

 

А от учні 7-Б класу за ідеєю вчителя Оксани Володимирівни Лебединської стали учасниками виховної години на тему «Дякую тобі...».

 

«Частота звучання слів вдячності прямо пропорційна кількості добра в нашому житті» – саме таку формулу доводилихлопці й дівчата у ході незвичайного уроку.

 

Діти вчилися проявляти вдячність до близьких, один одного та світу. Учні з цікавістю підбирали ключі до успіху через прояв вдячності.Знаходили привід для подяки в імпровізованих пелюстках квітів. Позитивна атмосфера, відкритість дитячих сердець зробили зустріч щирою та теплою.

 

  -  Виховний захід «Дякую тобі!» був глибокимза змістом і теплим за духом, – ділиться враженнями гість виховної години, вчитель української мови та літератури Тетяна Волошановська. – Діти та усі присутні з приємністю взаємодіяли, опановуючи силу поняття «дякую». Такі теми виховних заходів мотивують дітейне тільки на гарні слова, а й на щирі вчинки, надихають зробити якомога більше добрих справ,і бути вдячним за все.

 

  • 281
  • 282
  • 283
  • 284
  • 285
  • 286
  • 287
  • 288

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки