УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Можливості УДЦ у підвищенні педагогічної майстерності

 

 

Освітньо-виховний процес у закладах оздоровлення і відпочинку  має специфічні ознаки і потребує додаткових знань, умінь, і навичок від його організаторів і учасників.

Спостереження показують, що на початкових етапах своєї професійної діяльності випускники педагогічних навчальних закладів відчувають труднощі адаптації до посад педагога-організатора, культорганізатора, методиста тощо.

Саме томуочевидною є необхідністьпідготовки кадрів до здійснення педагогічного супроводу  тимчасового дитячого колективу в умовах рекреації.

ДП «УДЦ «Молода гвардія» претендує стати осередком для підвищення професійної майстерностіпедагогічних працівників позашкільних закладів освіти, адже тут методистами, викладачами ВУЗів, науковцями, представниками адміністрації дитячих оздоровчих закладів, досвідченими педагогами-організаторами складена Навчальна програма курсів підвищення педагогічної кваліфікації для педагогівсфери оздоровлення і відпочинку.

Навчальна програма розрахована на педагогів і інших співробітників позашкільних закладів і спрямована на освоєння педагогічних і психологічних інновацій, нових форм роботи, методів, технологій,  актуальних у позашкільних закладах освіти

Навчальні модулі програми практико-орієнтовані і включають інтерактивні лекторії, презентації, навчально-рольові ігри, тренінги, методичні конструктори, творчі моделювання та ін.

Реалізація модулів програми дозволяє не тільки підвищити рівень професійних і особистісних компетенцій педагогічних кадрів, а і загалом вдосконалити оздоровчо-виховну діяльність.

Програма втілюється у таких формах:

- школа педагога-організатора,

- семінари-практикуми,

- конкурси професійної майстерності,

- навчально-практичні фестивалі.

Організаційні засади функціонування Всеукраїнської школи педагога-організатора- ВШПО

 

 

Навчання у ВШПО проходить у формі навчально-практичної рольової гри. Всі учні ВШПО об’єднуються в навчальні групи, і, згідно моделі самоврядування, створюють свій колектив. Слухачі ВШПО беруть на себе роль дітей, проживаючи їх життєтворчість у таборі від заїзду до роз’їзду.

 

Учасники ВШПО не тільки освоюють всі форми виховної роботи, беручи активну участь в них, самі практикують процес розробки тематичних змін,  пишуть сценарії заходів, створюють нові проекти, програми тощо.

 

Тренери у навчальній грі ВШПО мають роль педагогів-організаторів, власним прикладом демонструючи, як має спілкуватися педагог, як має спонукати дітей до творчості та супроводжувати розвиток дитини протягом таборової зміни.

 

ВШПО – платформа обміну досвідом і може слугувати майданчиком підготовки закладів оздоровлення та відпочинку до літньої оздоровчої кампанії.

 

Проводиться ВШПОпереважно в березні/травні.

Слухачами можуть стати як студенти, що планують працевлаштуватися в УДЦ, так і педагоги інших дитячих закладів оздоровлення і відпочинку.

 

 

Список документів, необхідних для оформлення на роботу для проходження педагогічної практики в Державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

 

 

Детальніша інформація про ВШПО

та за телефоном (048)756-50-55

Семінари-практикуми, конкурси та навчальні фестивалі для організаторів дитячого відпочинку

 

 

Державне  підприємство «Український дитячий центр «Молода гвардія» є  одним із небагатьох закладів в Україні, де співробітниками проводяться семінари-практикуми, конкурси педагогічної майстерності та навчальні фестивалі. При чому вони  проходять як на базі УДЦ, так і на виїзді, а такожможуть мати заочну форму участі.

 

Орієнтовані вказані заходи на вдосконалення педагогічної майстерності співробітників різних типів закладів, задіяних у сфері організації дитячого відпочинку та оздоровлення.

 

Цільова аудиторія – педагоги-організатори, методисти, культорганізатори, заступники директорів табору з виховної роботи різних закладів оздоровлення і відпочинку. 

 

Програми семінарів та фестивалів складаються за запитом слухачів, або у відповідності до вимог сучасної інноваційної позашкільної освіти. Такі заходи єповноцінним  освітнім середовищем та майданчиком цінного досвідуяк для молодих педагогів, так і досвідчених практиків сфери оздоровлення та відпочинку. 

 Докладніше...

 

Участь у конкурсах педагогічної майстерності дає  можливість оновлювати педагогічні проекти, презентувати творчі досягнення, ініціювати розробку освітньо-виховних програм, доцільніше планувати роботу тимчасових дитячих об’єднань,   створювати творчі майданчики для розробки тематичних змін,  впроваджувати інновації у сферу оздоровлення та відпочинку. 

 Докладніше...

Умови роботи на посадах педагогів-організаторів

 

 

Працюючи  на посадах педагогів-організаторів, майбутні вчителі, психологи, соціальні педагоги відкривають перед собою ряд можливостей:

 

– освоєння секретів формування і супроводу дитячого колективу в позашкільній сфері;

– ствердження у своїй спеціальності (завдяки роботі за сумісництвом  на посаді вчителів у школі дитячого центру);

– участі у конкурсах педагогічної майстерності, фестивалях, навчально-практичних іграх;

– отримання постійного місця роботи за фахом і кадрового росту.

 

 

ДП  УДЦ «Молода гвардія» забезпечує педагогів:

 

– пільговим харчуванням;

– ліжкомісцем у гуртожитку (на пільговій основі) у 2-х 3-х-місних кімнатах;

– робочою формою (літньою, осінньою, весняно-зимовою, у відповідності до сезону);

–  пакетом соціальних гарантій, згідно законодавства та колективного договору.

 

 

Докладніше про умови та оплату праці педагога дізнавайтесь за телефоном 

(048)755-03-17

 

 

Документи, необхідні для працевлаштування:

 

– паспорт громадянина України (оригінал,  2 копії);

–  довідка Державної податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного  коду (копія);

– фотокартка 3x4 (2 шт);

– диплом про освіту або довідка з місця навчання;

–  трудова книжка (за наявності) – оригінал.

–  медична книжка державного зразка.

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки