УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Можливості УДЦ у підвищенні педагогічної майстерності

 

 

Освітньо-виховний процес у закладах оздоровлення і відпочинку  має специфічні ознаки і потребує додаткових знань, умінь, і навичок від його організаторів і учасників.

Спостереження показують, що на початкових етапах своєї професійної діяльності випускники педагогічних навчальних закладів відчувають труднощі адаптації до посад педагога-організатора, культорганізатора, методиста тощо.

Саме тому очевидною є необхідність підготовки кадрів до здійснення педагогічного супроводу  тимчасового дитячого колективу в умовах рекреації.

ДП «УДЦ «Молода гвардія» претендує стати осередком для підвищення професійної майстерності педагогічних працівників позашкільних закладів освіти, адже тут методистами, викладачами ВУЗів, науковцями, представниками адміністрації дитячих оздоровчих закладів, досвідченими педагогами-організаторами складена Навчальна програма курсів підвищення педагогічної кваліфікації для педагогів сфери оздоровлення і відпочинку.

Навчальна програма розрахована на педагогів і інших співробітників позашкільних закладів і спрямована на освоєння педагогічних і психологічних інновацій, нових форм роботи, методів, технологій,  актуальних у позашкільних закладах освіти.

Навчальні модулі програми практико-орієнтовані і включають інтерактивні лекторії, презентації, навчально-рольові ігри, тренінги, методичні конструктори, творчі моделювання та ін.

Реалізація модулів програми дозволяє не тільки підвищити рівень професійних і особистісних компетенцій педагогічних кадрів, а і загалом вдосконалити оздоровчо-виховну діяльність.

Програма втілюється у таких формах:

- школа педагога-організатора,

- семінари-практикуми,

- конкурси професійної майстерності,

- навчально-практичні фестивалі.

Організаційні засади функціонування Всеукраїнської школи педагога-організатора- ВШПО

 

 

Навчання у ВШПО проходить у формі навчально-практичної рольової гри. Всі учні ВШПО об’єднуються в навчальні групи, і, згідно моделі самоврядування, створюють свій колектив. Слухачі ВШПО беруть на себе роль дітей, проживаючи їх життєтворчість у таборі від заїзду до роз’їзду.

 

Учасники ВШПО не тільки освоюють всі форми виховної роботи, беручи активну участь в них, самі практикують процес розробки тематичних змін,  пишуть сценарії заходів, створюють нові проекти, програми тощо.

 

Тренери у навчальній грі ВШПО мають роль педагогів-організаторів, власним прикладом демонструючи, як має спілкуватися педагог, як має спонукати дітей до творчості та супроводжувати розвиток дитини протягом таборової зміни.

 

ВШПО – платформа обміну досвідом і може слугувати майданчиком підготовки закладів оздоровлення та відпочинку до літньої оздоровчої кампанії.

 

Проводиться ВШПОпереважно в березні/травні.

Слухачами можуть стати як студенти, що планують працевлаштуватися в УДЦ, так і педагоги інших дитячих закладів оздоровлення і відпочинку.

 

 

Список документів, необхідних для оформлення на роботу для проходження педагогічної практики в Державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

 

 

Детальніша інформація про ВШПО

та за телефоном (048)756-50-55

Семінари-практикуми, конкурси та навчальні фестивалі для організаторів дитячого відпочинку

 

 

Державне  підприємство «Український дитячий центр «Молода гвардія» є  одним із небагатьох закладів в Україні, де співробітниками проводяться семінари-практикуми, конкурси педагогічної майстерності та навчальні фестивалі. При чому вони  проходять як на базі УДЦ, так і на виїзді, а такожможуть мати заочну форму участі.

 

Орієнтовані вказані заходи на вдосконалення педагогічної майстерності співробітників різних типів закладів, задіяних у сфері організації дитячого відпочинку та оздоровлення.

 

Цільова аудиторія – педагоги-організатори, методисти, культорганізатори, заступники директорів табору з виховної роботи різних закладів оздоровлення і відпочинку. 

 

Програми семінарів та фестивалів складаються за запитом слухачів, або у відповідності до вимог сучасної інноваційної позашкільної освіти. Такі заходи єповноцінним  освітнім середовищем та майданчиком цінного досвідуяк для молодих педагогів, так і досвідчених практиків сфери оздоровлення та відпочинку. 

 Докладніше...

 

Участь у конкурсах педагогічної майстерності дає  можливість оновлювати педагогічні проекти, презентувати творчі досягнення, ініціювати розробку освітньо-виховних програм, доцільніше планувати роботу тимчасових дитячих об’єднань,   створювати творчі майданчики для розробки тематичних змін,  впроваджувати інновації у сферу оздоровлення та відпочинку. 

 Докладніше...

Умови роботи на посадах педагогів-організаторів

 

 

Працюючи  на посадах педагогів-організаторів, майбутні вчителі, психологи, соціальні педагоги відкривають перед собою ряд можливостей:

 

– освоєння секретів формування і супроводу дитячого колективу в позашкільній сфері;

– ствердження у своїй спеціальності (завдяки роботі за сумісництвом  на посаді вчителів у школі дитячого центру);

– участі у конкурсах педагогічної майстерності, фестивалях, навчально-практичних іграх;

– отримання постійного місця роботи за фахом і кадрового росту.

 

 

ДП  УДЦ «Молода гвардія» забезпечує педагогів:

 

– пільговим харчуванням;

– ліжкомісцем у гуртожитку (на пільговій основі) у 2-х 3-х-місних кімнатах;

– робочою формою (літньою, осінньою, весняно-зимовою, у відповідності до сезону);

–  пакетом соціальних гарантій, згідно законодавства та колективного договору.

 

 

Докладніше про умови та оплату праці педагога дізнавайтесь за телефоном 

(048)755-03-17

 

 

Документи, необхідні для працевлаштування:

 

– паспорт громадянина України (оригінал,  2 копії);

–  довідка Державної податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного  коду (копія);

– фотокартка 3x4 (2 шт);

– диплом про освіту або довідка з місця навчання;

–  трудова книжка (за наявності) – оригінал.

–  медична книжка державного зразка.

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки