УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Підвищення кваліфікації

Можливості УДЦ у підвищенні педагогічної майстерності

 

 

Освітньо-виховний процес у закладах оздоровлення і відпочинку  має специфічні ознаки і потребує додаткових знань, умінь, і навичок від його організаторів і учасників.

Спостереження показують, що на початкових етапах своєї професійної діяльності випускники педагогічних навчальних закладів відчувають труднощі адаптації до посад педагога-організатора, культорганізатора, методиста тощо.

Саме тому очевидною є необхідність підготовки кадрів до здійснення педагогічного супроводу  тимчасового дитячого колективу в умовах рекреації.

ДП «УДЦ «Молода гвардія» претендує стати осередком для підвищення професійної майстерності педагогічних працівників позашкільних закладів освіти, адже тут методистами, викладачами ВУЗів, науковцями, представниками адміністрації дитячих оздоровчих закладів, досвідченими педагогами-організаторами складена Навчальна програма курсів підвищення педагогічної кваліфікації для педагогів сфери оздоровлення і відпочинку.

Навчальна програма розрахована на педагогів і інших співробітників позашкільних закладів і спрямована на освоєння педагогічних і психологічних інновацій, нових форм роботи, методів, технологій,  актуальних у позашкільних закладах освіти.

Навчальні модулі програми практико-орієнтовані і включають інтерактивні лекторії, презентації, навчально-рольові ігри, тренінги, методичні конструктори, творчі моделювання та ін.

Реалізація модулів програми дозволяє не тільки підвищити рівень професійних і особистісних компетенцій педагогічних кадрів, а і загалом вдосконалити оздоровчо-виховну діяльність.

Програма втілюється у таких формах:

- школа педагога-організатора,

- семінари-практикуми,

- конкурси професійної майстерності,

- навчально-практичні фестивалі.


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки