УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Я - БРЕНД СВОЄЇ КРАЇНИ

IX ТЕМАТИЧНА ЗМІНА

(з 4 вересня по 24 вересня)

 

Вереснева зміна збере в УДЦ «Молода гвардія» понад 800 відпочивальників.

 

Протягом свого відпочинку у таборах «Сонячний» та «Зоряний» дитячого центру вони матимуть змогу об’єднуватися за розмаїтими напрямами власних інтересів для реалізації свого лідерського, творчого та інтелектуального потенціалу.

 

Вже 6 вересня  відбудеться старт конкурсів дитячих проектів:

 

– конкурс дитячих стартапів „SMART”;
– конкурс дитячих короткометражних фільмів„MG2019”, презентація якого пройде  
на березі моря (08.09) 

 

08 вересня, у  Міжнародний день грамотності, у таборах пройде  соціальна акція „Грамотність – це стильно”

 

09 вересня, у  Міжнародний день краси,  – конкурсна програма „Подіум”  і конкуос краси «Красуня-осінь-2019».

 

З 10 по 13 вересня відбудуться події Всеукраїнського  форуму  учнівських трудових об’єднань:

 

–  сільськогосподарський квест „Україна – аграрна країна” (10.09)

відвідування та презентація Агропідприємства„Еврика” (11.09)

– відвідування та презентація лабораторії „Сигента”(11.09)

– відвідування та презентація Національної академії харчових технологій (12.09)

– презентація виставки сільськогосподарських досягнень в рамках обласної виставки-презентації „Щедрість рідної землі” , церемонія закриття форуму (13.09)

 

Сподіваємося на шалено активну участь відпочивальників у фотоконкурсі „Моя молодогвардійська історія” , яким відзначатимемо  річницю сторінки дитячого центру в соціальні мережі інстаграм 10.09

 

12 вересня проведемо кіберспортивний турнір зфутболуFIFA

 

15 вересня, у  Міжнародний день Google,  пройде захопливий фут-квест „МГ-КВАДРАТ”, що обійматиме питання медійної грамотності та її ролі в сучасному житті.

 

Вересень  – початок шкільних занять. До відома батьків та щасливих вересневих відпочивальників, в УДЦ «Молода гвардія» працює загальноосвітня школа, яка кожного буднього дня запрошуватиме учнів усіх класів на уроки – шкільна програма не зможе від вас втекти, поки ви відпочиваєте!

 

Традиційний  День іменинника проведемо  18 вересня, у ньому будуть: Косплей-шоу на березі моря, свято креативних побажань, іменинні театральні постановки „Це – найкращий день мого життя”;

 

З 20 вересня розпочне роботу V Всеукраїнський  фестиваль дебатних клубів. Захопимо технологією дебатів максимально можливу кількість бажаючих інтелектуалів!

 

21вересня, у Міжнародний день миру проведемо тематичну акцію „У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!”

 

23 вересня влаштуємо День дружби – переможці таборових змагань з’їздять до розважального центру „Папашон” , зіграємо у гру „Таємний друг”; порефлексуємо на підсумкових заняттях  «Яким я був? Яким я став?»,   поділимось один з одним важливим прощальними меседжами на танцювально-розважальній масовці  „До зустрічі, Молода гвардіє”.

 

З’їздимо на вистави в Одеський цирк, Одеський національний театр опери та балету, на екскурсію до центру Одеси з морською прогулянкою на теплоході, відвідаємо мотузковий парк та екстремальний спуск Zip-line у парковій зоні дитячого центру…  Чудово проведемо вересень 2019 разом!


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки