УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Табори

 

Табір «Сонячний» відкрив свої двері у 1965 році. Детей зустрів корпус «Дубок», а в 1966 р. – і корпус «Берізка». Яскраві промінчики сонця завжди зігрівають своїм теплом юних жителів цього табору, тому що "Сонячний" знаходиться найближче до нього – на верхньому плато.

У 1972 р. дитячі голоси загомоніли у таборі «Зоряний». Корпус нагадує величезний корабель. З балконів кімнат можна милуватися парусниками та суднами, які відпливають від морвокзалу міста.

В 1986 р. замайоріли прапори над табором «Прибережний». Це ще один табір, з вікон якого можна насолоджуватися красою морського прибою та неймовірними видами одеської затоки.

Найпершим, у 1963 році, був збудований табір «Морський». Корпуси цього табору омивають морські хвилі, тому що він розташований на самісінькому березі Чорного моря. Але в даний момент "Морський" тимчасово не працює.
 

УКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР«Молода гвардія» – державний заклад, у якому функціонують три табори відпочинку та оздоровлення дітей – «Сонячний», «Зоряний» і «Прибережний», які реалізовують єдину програму оздоровчих тематичних змін. Табори «Зоряний» та «Сонячний» приймають дітей цілорічно, «Прибережний» – у літній період. Комплекс табору «Морський» протягом останніх років знаходиться на реконструкції.

 

Кожен із діючих таборів центру має власні:

 

 •  територію;
 •  матеріально-технічну базу, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам щодо організації оздоровлення, відпочинку та навчання дітей(спортивні споруди, майданчики під багаття, їдальні і т.і.);
 •  кадрове забезпечення для надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей.

 

Діти, що відпочивають в усіх таборах, мають рівний доступ у користуванні спільними інфраструктурними об’єктами дитячого центру:

 

 •  приміщеннями кіноконцертного комплексу та будинку творчості, бібліотекою;
 •  літньою естрадою;
 •  майданчиками вуличних тренажерів;
 •  мотузковим парком і спуском по канату Zip-line;
 •  пляжем;
 •  стадіонами, спортивними залами та майданчиками.

 

Організація харчування здійснюється у всіх таборах за єдиними стандартами та вимогами на основі 21-денного меню, погодженого Управлінням державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби України.

 

До програми тематичної зміни у кожному з таборів включені:

 

 •  екскурсії центром м.Одеса,  морська прогулянка на катамарані (у літній період);
 •  відвідування одного з театрів (Одеського академічного театру музичної комедії/ Одеського академічного театру  музичної комедії ім.М.Водяного), постанови Одеського державного цирку.

 

Знайомтесь з особливостями розташування, оснащення, умовами проживання з атмосферою кожного табору.

 

Вісті 

Фото розділи


 Щоденник

 Обличчя

 Виставки


 Діти

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки