УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Табори

В Українському дитячому центрі «Молода гвардія» постійно діють три табори – «Сонячний», «Зоряний» і «Прибережний», найстарший з таборів «Морський» знаходиться на реконструкції. Кожен із таборів має свою територію, спортивні майданчики, ритуальні майданчики, їдальні.

 

Табір «Сонячний» відкрив свої двері у 1965 році. Детей зустрів корпус «Дубок», а в 1966 р. – і корпус «Берізка». Яскраві промінчики сонця завжди зігрівають своїм теплом юних жителів цього табору, тому що "Сонячний" знаходиться найближче до нього – на верхньому плато.

У 1972 р. дитячі голоси загомоніли у таборі «Зоряний». Корпус нагадує величезний корабель. З балконів кімнат можна милуватися парусниками та суднами, які відпливають від морвокзалу міста.

В 1986 р. замайоріли прапори над табором «Прибережний». Це ще один табір, з вікон якого можна насолоджуватися красою морського прибою та неймовірними видами одеської затоки.

Найпершим, у 1963 році, був збудований табір «Морський». Корпуси цього табору омивають морські хвилі, тому що він розташований на самісінькому березі Чорного моря. Але в даний момент "Морський" тимчасово не працює.

  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки