УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Пляжне дозвілля

 

 

 

Кожен ранок в Молодій гвардії починається з ранкової гігієнічної зарядки, яка проводиться на березі моря. Вона проводиться в парах, з предметами, тематичного напрямку (до дня іменинника, дня моря, та ін) включає в себе елементи дихальних вправ та закінчується таким приємним окунанням. Для дітей це приносить не тільки користь, а й збадьорює їх, надає життєвої енергії на цілий день.    

А під час морських купань, діти не лише мають повноцінну можливість насолодитись цим процесом, а й прийняти активну участь в морських естафетах,спортивних іграх, розвагах на піску.

 

Аеробіка на березі моря

Однією із найпоширеніших форм фізичних рухів є аеробіка – набір вправ, який виконується під музичний супровід.

У зв'язку з широким залученням різних ділянок організму (різних груп м’язів ) до фізичних рухів, аеробіка здійснює активний вплив на весь організм - на м'язову систему, органи дихання і кровообігу, поставу, загальне самопочуття.

Заняття аеробікою найчастіше проводяться зранку, безпосередньо після пробудження.

Комплекс вправ аеробіки включає ряд послідовних етапів. Передусім визначають його загальну тривалість відповідно до фізичної підготовленості й рухових можливостей дітей.  Найбільш оптимальною є тривалість 10-15 хв.


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки